دوقلوهای وینکلوس می گویند ، افزایش قیمت بیت کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است

 

تایلر و کامرون وینکلووس ، بنیانگذاران معامله گران رمز ارزها جوزا گفتند که بیت کوین  طی مصاحبه اخیر با پیتر مک کورماک ، میزبان مصاحبه ی خبری ، سرانجام به پانصد هزار دلار برای هر واحد می رسد.

 

 

تایلر در جریان قسمت مصاحبه خبری 23 اکتبر به مک کورماک گفت: “سوال در ذهن ما این نیست که به 500000 دلار برسد ، بلکه با چه سرعتی است.” پروژه او محدود به بازار های  طلا و تخصصی فاندامنتال بانک مرکزی است. کامرون خاطرنشان کرد: “من به نوعی ادعا می کنم که 500،000 دلار بیت کوین در واقع بسیار محافظه کارانه است و بازی حتی در واقع شروع نشده است.”

به نظر می رسد MicroStrategy و دیگران که مقدار قابل توجهی بیت کوین را برای ذخایر خزانه خود خریداری می کنند ، نشان می دهد که بازار در حال تغییر است. “اگر هر شرکت Fortune 100 یا 500 چنین کاری انجام دهد ، اگر بانک های مرکزی شروع به انجام این کار کنند چه؟” کامرون این چنین پاسخ داد. وی افزود: “این حتی شروع نشده است” ، و اینگونه مقایسه كرد كه بیت کوین در یك بازی بیس بال 9 مرحله ای در انتهای رتبه اول قرار دارد.

“وال استریت هنوز اینجا نیست. موسسات در حال حاضر در بیت کوین نیستند. در دهه گذشته یک پدیده خرده فروشی بوده است. بنابراین وال استریت در این باره صحبت می کند ، آنها از بیت کوین مطلع هستند ، اما از نظر ما در واقع درگیر آن نیستند ، اما شروع به اتفاق می کند.

اساس مصاحبه گزارشی از تایلر و کامرون بود که در آگوست سال 2020 منتشر شد ، با عنوان: پرونده با قیمت 500 هزار دلار بیت کوین. کامرون در مصاحبه با مک کورماک گفت که برادران در ژانویه 2020 ساخت گزارش را آغاز کردند.

این دوقلوها در ماه مارس هنگامی که COVID جایگاه جهانی پیدا کرد ، کار تهیه گزارش را متوقف کردند. آنها چندین ماه بعد پس از ارزیابی تغییرات اقتصادی ایجاد شده توسط ویروس ، مقاله را از سر گرفتند.

کارشناس دولتی می گوید روسیه نیازی به داشتن اولین ارز دیجیتال ندارد
“شکست” طلا در برابر بیت کوین
اخبار, اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست