CoinShares می گوید: PayPal ممکن است به زودی از رمز ارز خود رونمایی کند

CSO CoinShares فکر می کند یک توکن PayPal متمرکز بر پرداخت می تواند در دسترس باشد.

paypal-bitcoinطبق گفته یکی از مدیران ارشد صنعت ، غول پرداخت دیجیتال جهانی PayPal ممکن است پس از ورود رسمی به صنعت رمزنگاری ، به صدور ارز رمزپایه خود بپردازد.

Meltem Demirors ، CSO در شرکت مدیریت دارایی دیجیتال CoinShares ، می گوید که اگر پی پال رمز خود را صادر کند ، متعجب نخواهد شد ، زیرا این شرکت اخبار مربوط به پشتیبانی خود را از رمزنگاری به زودی منتشر کرد

در مصاحبه 21 اکتبر با Fast Money CNBC ، Demirors ادعا کرد که رمزنگاری پشتیبانی PayPal در نهایت می تواند به پایه ای برای راه اندازی خود تبدیل شود ، اظهار داشت:

“من تعجب نخواهم کرد اگر در شش تا 12 ماه آینده ، PayPal شاهد راه اندازی ارز دیجیتالی خود مانند دلار دیجیتال باشد که در بسیاری از شرکت های پرداخت مشاهده می کنیم.”

Demirors گفت که ممکن است PayPal علاقه مند به راه اندازی توکن خود باشد زیرا این شرکت رسماً از Libra Association ، نهاد حاکم بر پروژه ارز دیجیتال Libra فیس بوک ، خارج شد. پی پال که یکی از اعضای انجمن در زمان راه اندازی این پروژه در ژوئن سال 2019 بود ، ابتکار عمل را چند ماه بعد ترک کرد و ادعا کرد که نمی خواهد نظارت نظارتی بر روی Libra “در تجارت آنها بد شود”.

مدیر عامل PayPal ، دن شولمن بعداً گفت که این مقررات و انطباق برای PayPal به عنوان شرکتی مورد اعتماد در سراسر جهان اساسی است. وی همچنین اظهار داشت كه PayPal در حال تولید محصولی است كه “لزوماً قابل رقابت با Libra نباشد.”

در 21 اکتبر ، PayPal رسماً اعلام کرد که این شرکت توانایی “خرید ، نگهداری و فروش” تعدادی رمز ارزها از جمله Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH) ، Bitcoin Cash (BCH) و Litecoin (LTC) را مستقیماً با کیف پول دیجیتال PayPal. با ویژگی جدید ، مشتریان پی پال می توانند از اوایل سال 2021 از رمز ارز خود برای خرید در هر یک از 26 میلیون بازرگان پی پال در سراسر جهان استفاده کنند.

داستانهای برتر این هفته
China’s Ant Group پلت فرم حق چاپ دیجیتال را در AntChain منتشر می کند
اخبار, اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست