تاجران 16.2 میلیون دلار بیت کوین برای کارت های هدیه تخفیف خورده می فروشند

گزارش جدید نشان داده است که تقریبا نیمی از کل بیت کوین معامله شده در صرافی Paxful به روش P2P  با کارت های هدیه مبادله می شود.

گزارشی که توسط Arcane Research منتشر شده نشان داده است که تقریبا نیمی از حجم تجارت Paxful از تجارت بین بیت کوین (BTC) و کارت های هدیه حاصل می شود.

این گزارش نشان داد که “خرید بیت کوین با کارت های هدیه بهترین راه حل برای Paxful در هر ماه در طول 5 سال مورد بررسی است” ، و در ماه ژوئن 48٪ از حجم Paxful را تشکیل می دهد.

Paxful تقریباً 40 میلیون دلار در تجارت هفتگی پردازش می کند ، به این معنی که هر هفته حداکثر 20 میلیون دلار BTC با کارت های هدیه مبادله می شود. Arcane هفته گذشته ژوئن سال جاری را در گزارش برجسته کرد ، در آن 16.2 میلیون دلار BTC برای کارت های هدیه فروخته شد.

Arcane بیشترین حجم Paxful را به تقاضای حواله از حوزه های قضایی با خدمات مالی ضعیف توسعه یافته نسبت می دهد. با بیش از نیمی از تجارت ارزشمند Paxful در ایالات متحده ، گزارش ها حاکی از آن است که بیشتر حجم پلتفرم در آمریکای شمالی نشان دهنده ارسال کارگران مهاجر برای خانواده هایشان است.

“راه حل پرداخت کارت هدیه انعطاف پذیر است. به خریداران این امکان را می دهد که از طریق خرید کارت های هدیه محبوب در پمپ بنزین ها ، به طور غیر مستقیم BTC را با پول نقد خریداری کنند و سپس کارت های هدیه را در Paxful برای BTC بفروشند.

 

پس از اینکه Localbitcoins یک سال پیش نیازهای KYC را برای کاربران با بیش از 1000 دلار حجم تجارت سالانه ، معرفی کرد ، Paxful به عنوان برترین بازار بیت کوین نظیر به نظیر (P2P) ظاهر شد.

اولین حمله باج افزار در انتخابات 2020 به زیرساخت های رای گیری در گرجستان ضربه زد
مایکل سیلور ادعا می کند شرکتش بیت کوین را برای صد سال نگه می دارد
اخبار, اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست