مایکل سیلور ادعا می کند شرکتش بیت کوین را برای صد سال نگه می دارد

مدیر عامل میکرواستراتژی مایکل سایلور قصد دارد بیت کوین خود را به مدت صد سال هولد کند و آن را “بهترین وثیقه جهان” توصیف می کند.

مدیر عامل میکرواستراتژی مایکل سایلور گفت که وی بیت کوین شرکت خود (BTC) را به مدت 100 سال نگه می دارد و قصد فروش آن را ندارد.

در تاریخ 11 آگوست ، شرکت اطلاعات تجارت اعلام کرد که 21454 BTC به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرده است. این سرمایه گذاری اکنون بیش از 278 میلیون دلار ارزش دارد که 11٪ افزایش در دو ماه را نشان می دهد. این شرکت از آن زمان بیت کوین بیشتری خریداری کرده است.

در مصاحبه جدید با رائول پال ، مدیرعامل Real Vision ، Saylor گفت که تصمیم به سرمایه گذاری 250 میلیون دلار با بحث بین هیئت مدیره آن و سرمایه گذاران ، حسابرس و مدیران شرکت اطلاع داده شده است.

میکرو استراتژی تصمیم گرفت تا خزانه خود را در پاسخ به عدم اطمینان اقتصادی جهانی اخیر بازسازی کند ، به دنبال کشف دارایی های مناسب برای تهیه یک هولد طولانی مدت است.
از طرف دیگر ، بیت کوین در حال تکامل است و با گذشت زمان سخت تر ، قویتر و سریعتر می شود ، سیلور نتیجه گیری کرد و BTC را به عنوان بهترین رمز دنیا توصیف کرد.

تاجران 16.2 میلیون دلار بیت کوین برای کارت های هدیه تخفیف خورده می فروشند
کارشناس دولتی می گوید روسیه نیازی به داشتن اولین ارز دیجیتال ندارد
اخبار, اخبار جهان, اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست