MetaMask می خواهد موسسات با نسخه جدید سازمانی وارد DeFi شوند

Metamask در تلاش است تا اکوسیستم 14 میلیارد دلاری DeFi را با جذب سرمایه گذاران نهادی با کیف پول جدید که “می تواند یک میز تجارت حرفه ای DeFi را اداره کند” رشد دهد.

کیف پول محبوب با بیش از 1 میلیون کاربر فعال ماهانه ، مبادلات رمز را در اکتبر امسال معرفی کرد و اکنون به دنبال گسترش بیشتر آن است. توسعه دهندگان ConsenSys تشخیص دادند که پروتکل های DeFi در حال حاضر برای شرکت های تجاری حرفه ای بسیار ناکارآمد هستند و هیچ “گزارش قوی برای اهداف حسابداری ، مالیات و [صورت سود و زیان]” وجود ندارد.

طبق اعلامیه ، نسخه به روز شده برای “شرکت های تجاری و متولیان رمز ارزها” است و “ویژگی های درجه نهادی” ، از جمله توانایی “مبادله رمز ارزها ، وام ، وام و سرمایه گذاری در برنامه های Ethereum” را به آنها ارائه می دهد. همچنین “ویژگی های عملیاتی ، امنیتی و گزارشگری لازم برای راه اندازی یک میز تجارت حرفه ای DeFi” را در اختیار کاربران قرار می دهد.

شرکت نگهداری دارایی های دیجیتال Curv اولین کاربر کیف پول خواهد بود که از کیف پول جدید MetaMask برای ساخت محصول جدید Curv DeFi خود استفاده می کند که توسط مشتریان فعلی شرکت از جمله eToro استفاده می شود.

مدیر عامل شرکت Curv و بنیانگذار Itay Malinger گفت که نیاز مبرم به راه حل های DeFi درجه نهادی وجود دارد:

“از آنجا که هیچ راه حل نهادی مطمئن و مطمئن برای DeFi وجود ندارد ، سازمان ها به استفاده از سطح خرده فروشی MetaMask یا یکپارچه سازی های سفارشی با برنامه های خاص به عنوان راه حل بازگشتند.”

در آستانه انتشار کیف پول سازمانی ، ConsenSys Codefi یک برنامه زودهنگام راه اندازی می کند که در آن “شرکای متولی ، متولیان امر و شرکت های بازرگانی حرفه ای” برای کمک به شکل گیری ویژگی های خاص محصول ، دسترسی زودهنگام پیدا می کنند.

در اوایل سال جاری ، MetaMask کیف پول تلفن همراه خود را راه اندازی کرد و کیف پول مرورگر Web3 را به 8.0 با ویژگی های اضافه شده از جمله توانایی “انتخاب یک یا چند حساب برای ارتباط با یک وب سایت” ارتقا داد.

پروژه جهانی اولین اتریوم ETF اولین بار در کانادا معاملاتش متوقف شد
چه کسی بیشترین استفاده را برای رمز ارزها و بلاکچین در دنیای واقعی در سال 2020 داشته است؟
اخبارآلت کوین ها, اخباراتریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست