روند ادعاهای طلبکاران Cryptopia پس از هک سال 2019 آغاز شده است.

شرکت خدمات حرفه ای Grant Thornton ، مدیر حسابداری Cryptopia ، در تاریخ 9 دسامبر رسما اعلام کرد که طلبکاران اکنون می توانند روند ادعاها را در پورتال ادعاهای Cryptopia آغاز کنند.

روند ادعاها طلبکاران را ملزم می کند تا در پورتال ادعاهای Cryptopia ثبت نام کرده و جزئیات مربوط به حساب Cryptopia خود را تأیید کنند. گرانت تورنتون در بیانیه خاطرنشان کرد: “فقط دارندگان حساب تایید شده می توانند در روند ادعا ثبت نام کنند.”

Cryptopia که در نیوزلند مستقر است در اوایل سال 2019 هک شد.و مبالغی به رقم 16 میلیون دلار دزدیده شد . و صرافی به حالت معلق درآمد شخصی به نام Grant Thornton به عنوان حسابدار صرافی معرفی کرد.در ماه مه 2019 ، گرانت تورنتون بیانیه تخمینی وضعیت مالی شرکت را منتشر کرد و گزارش داد که ارز هک شده در مجموع 4.2 میلیون دلار به طلبکاران خود بدهکار است.

در ژوئیه سال 2020 ، یکی از قربانیان اصلی هک Cryptopia اخطار عدم اجرای تصفیه کنندگان در انجام وظایف را اعلام کرد و در حال آماده سازی برای طرح یک دادخواست بود.گراهام تورنتون امروز اظهار داشت که به دلیل حجم زیاد ادعاها در طول هفته نامه های الکترونیکی مربوط به روند ادعاها را ارسال می کند.

“شکست” طلا در برابر بیت کوین
3 دلیل که چرا معامله گران انتظار دارند پس از افزایش قیمت بیت کوین به 24 هزار دلار ادامه یابد
اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست