پروژه جهانی اولین اتریوم ETF اولین بار در کانادا معاملاتش متوقف شد

اتریوم ، مدیران سرمایه گذاری دارایی دیجیتال 3iQ روز پنجشنبه بازار ETH را در دسترس معامله گران سهام و سرمایه گذاران کانادا قرار دادند.

اولین صندوق مستقر در Ethereum در جهان که در بورس اوراق بهادار سهام بزرگ وارد شده است ، برای معامله روز پنجشنبه افتتاح شد ، اما بدون هیچ گونه مانعی. صندوق اتر (TSX: QETH.U) که در بورس اوراق بهادار تورنتو فهرست شده است ، پس از تکمیل یک IPO موفق که 76.5 میلیون دلار در آن جمع آوری شد ، برای هر سهم 10.80 دلار معامله کرد.

صندوق اتر (TSX: QETH.U) اولین صندوق ETH تنظیم شده و عمده فهرست ETH در جهان است

– 3iQ Corp (@ 3iq_corp) 10 دسامبر سال 2020

با توجه به نگرانی معامله گران علاقه مند ، صندوق در هنگام باز کردن در دسترس نبود ، به دلیل تأخیر در بستن اعلامیه IPO صندوق ، به طور رسمی متوقف شد. در واقع معاملات با دو ساعت تاخیر آغاز شد و 345،331 سهم در بقیه روز معاملات انجام شد. این صندوق قبل از بسته شدن در 11.02 دلار به بالاترین سطح 11.48 دلار در روز رسید. این نشان دهنده سود 2.5٪ در یک روز معاملاتی است که در آن قیمت ETH حدود 0.5٪ کاهش یافته است ، و باعث ایجاد کارمزد قیمت سهام QETH.U می شود.

این صندوق توسط بزرگترین مدیر سرمایه گذاری دارایی دیجیتال کانادا 3iQ راه اندازی شد ، به عنوان راهی برای تجار و سرمایه گذاران برای قرار گرفتن در معرض بازار Ethereum بدون نیاز به خرید ، ذخیره یا فروش ETH خود. هر سهم QETH.U با متوسط قیمت 565 دلار برای هر ETH ، تقریباً 0.0187 ETH را در ابتدای روز معاملات نشان می دهد. سکه های پشتیبان سهام این صندوق توسط Gemini Custody ، بازوی نگهداری غول تبادل رمزنگاری Gemini نگهداری می شود.

صندوق Ether به دیگر امنیت رمزگذاری شده 3iQ ، The Bitcoin Fund (TSX: QBTC) پیوست که در اواخر ماه اکتبر به بورس اضافه شد. 3iQ در گزارش تحقیقاتی که اوایل ماه جاری منتشر شد ، به عنوان سومین صندوق دارایی های دیجیتال عمومی در جهان قرار گرفت. این شرکت در بیانیه مطبوعاتی همراه با افتتاح معاملات QETH.U بر اهمیت ارائه اوراق بهادار با پشتوانه رمزنگاری در یک بورس بزرگ سهام تأکید کرد:

“دستیابی به دارایی های دیجیتال […] می تواند دلهره آور ، هزینه بر و ناخوشایند باشد. 3iQ برای سرمایه گذاری در معرض دارایی های دیجیتال ، محصولات سرمایه گذاری راحت و آشنا را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. “

در دسامبر سال 2017 ، اولین صندوق پشتیبانی شده ETH آمریکا برای تجارت ، Grayscale Ethereum Trust ، که در بازار OTC Pink لیست شده است ، افتتاح شد. به گفته مدیر عامل Grayscale ، این صندوق در سه ماهه سوم امسال افزایش ورودی داشته است ، که نشانگر ورود گروه جدیدی از “اولین بار Ethereum” است.

MetaMask می خواهد موسسات با نسخه جدید سازمانی وارد DeFi شوند
اخباراتریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست