شرق با غرب دیدار می کند در حالی که هشت پروژه برتر به اتحاد جهانی DeFi پیوستند

هشت پروژه برتر DeFi در دنیای غرب به یک کنسرسیوم صنعتی پیوستند که توسط یک موسسه علوم و فناوری شانگهای پشتیبانی می شود.

اتحادیه Open DeFi از راه اندازی بازوی غربی و بهره برداری از هشت شرکت عضو جدید خبر داده است.

این اتحادیه که ماه گذشته راه اندازی شد ، با ایجاد یک کنسرسیوم تعاونی جهانی متمرکز بر نوآوری ، مدیریت ریسک و استراتژی های نقدینگی ، به دنبال متحد کردن رهبران بخش DeFi است.

اعضای جدید شامل مالی غیرمتمرکز (DeFi) از افراد برجسته Aave ، Balancer ، BlockScience ، DyDx ، Ocean Ventures ، Outlier Ventures ، Quantstamp و SuperRare هستند که سازمان در حال حاضر 16 شرکت را در بر می گیرد. اکنون شامل چهار تا از 20 پروتکل بزرگترین DeFi با سرمایه قفل شده است.

بنیانگذار و مدیر عامل Aave ، Stani Kulechov با حمایت از اتحاد برای اخلاق بدون مرز DeFi ، با اشاره به اینکه “از ایجاد” ابزار و زیرساخت های مالی “به عنوان بخشی از اتحاد” هیجان زده “است ، ستایش کرد. دیوید گوگل ، رهبر رشد در dYdX ، با تاکید بر فرصتی که با همکاری بیشتر با چین فراهم شده است ، اظهار داشت:

“چین نقش مهمی در اکوسیستم جهانی DeFi بازی می کند و همچنان یک بازار کلیدی برای موفقیت طولانی مدت ما است. “

اعضای اصلی این کنسرسیوم شامل Sequoia Capital ، Blockpower Capital ، dForce ، MCDEX ، Antelope Holdings ، DeBank و MoonSwap و بنیانگذار شبکه Conflux بودند ، همچنین با پشتیبانی کمیته علوم و فناوری شانگهای.

در سال 2020 تعداد زیادی کنسرسیوم DeFi تاسیس شده است که شرکت Ren و Polychain Capital اتحادیه Ren را در ماه مارس آغاز کردند و TD Ameritrade و Cumberland DRW اتحاد شیکاگو DeFi را در ماه آوریل آشکار کردند.

Huobi عمده مبادلات رمزارزها همچنین یک سازمان DeFi را راه اندازی کرد که قصد دارد در ماه آگوست پل ارتباطی شرق و غرب را ایجاد کند. ماه گذشته ، Huobi’s Global DeFi Alliance اعلام کرد که با ورود بازیکنان اصلی از جمله Aave ، Balancer ، Synthetic و Curve Finance ، عضویت آن 15 برابر شده است.

“شکست” طلا در برابر بیت کوین
MetaMask می خواهد موسسات با نسخه جدید سازمانی وارد DeFi شوند
اخبار, اخبارآلت کوین ها, اخباربلاکچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست