“شکست” طلا در برابر بیت کوین

در اوایل این هفته ، مدافع بیت کوین (BTC) و مدیرعامل Real Vision ، رائول پال گفت که طلا در برابر BTC در حال شکست است. اگر ارز رمزپایه غالب در برابر BTC به حرکت خود ادامه دهد ، می تواند دامیننس بیت کوین را تقویت کند.

در ماه گذشته ، قیمت بیت کوین 30.36٪ در برابر دلار آمریکا از 10136 دلار به 13،217 دلار افزایش یافت. در همین دوره ، طلا حدود 2.25٪ ، از 1883 $ به 1،903 دلار رسیده است.

چرا بیت کوین از طلا و سهام بهتر عمل می کند؟

در دو هفته گذشته ، در حالی که قیمت بیت کوین به شدت افزایش یافته بود ، هر دو (طلا و بازار سهام ایالات متحده) به طور مرتب بهبود یافتند.

تلاقی سه عامل عمده احتمالاً در اوج گرفتن اوضاع بیت کوین نقش داشته است.

اول ، اعلامیه ادغام رمز ارز پی پال باعث افزایش احساسات بازار شد. دوم ، تقاضای نهادی برای BTC به دنبال سرمایه گذاری Square ، MicroStrategy و Stone Ridge به طور مداوم افزایش یافته است. سوم ، نمودارهای ورود به سیستم چارچوب زمانی مطلوب Bitcoin باعث خوش بینی قابل توجهی شده است.

به خصوص ، پس از شکست بیش از 12000 دلار ، حجم بیت کوین در سراسر بازار ، موسسات و بازار مشتقات افزایش یافت. در نتیجه ، دارایی دیجیتال شروع به عملکرد بهتر دارایی های ریسک پذیر و ریسک پذیر کرد. پال گفت:

“طلا در مقابل بیت کوین در حال شکست است ، همانطور که انتظار می رود cc:michael_saylor همه بدانند. مورد بعدی که انتظار دارم همبستگی بین BTC و دلار و BTC در مقابل سهام نیز باشد. بیایید ببینیم. # بیت کوین. “

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، هنگامی که بیت کوین از سطح مقاومت 12000 $ عبور کرد ، در نمودار هفتگی یک شکست بزرگ بود. معامله گران شروع به مشخص کردن نمودارهای گزارش هفتگی و ماهانه کرده اند تا یک بالاترین رقم برای همیشه پیش بینی کنند.

شتاب فنی قوی بیت کوین و جدا شدن آن از طلا و سهام نیز احتمالاً باعث افزایش شدت روند فعلی BTC می شود.

در کوتاه مدت ، تحلیلگران رمز ارز های دیجیتال می گویند که بیت کوین با بحران هویت روبرو است ، اما خوشبختانه راه خوبی است.

دوقلوهای وینکلوس می گویند ، افزایش قیمت بیت کوین تا 500 هزار دلار اجتناب ناپذیر است
شرق با غرب دیدار می کند در حالی که هشت پروژه برتر به اتحاد جهانی DeFi پیوستند
اخبار, اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست