China’s Ant Group پلت فرم حق چاپ دیجیتال را در AntChain منتشر می کند

Ant Group از غول تجارت الکترونیکی Alibaba خارج شد و شرکت مادر بزرگترین خدمات پرداخت دیجیتال Alipay در چین است.

 

تجارت بلاکچین Ant Group ، AntChain ، امروز یک بستر جدید خدمات حق چاپ دیجیتال را راه اندازی کرده است. این فناوری بلاکچین را با هوش مصنوعی ترکیب می کند تا سازندگان را قادر به تأیید ایمن و تأیید ایمن انواع محتوای اصلی – اعم از ویدیو ، مواد مبتنی بر تصویر یا نوشته شده – کنند.

این پلتفرم برای هر اثری که در پایگاه داده آن بارگذاری می شود ، یک گواهینامه حق چاپ دیجیتال و تمبر اسناد رسمی منحصر به فرد ، ضد دستکاری ایجاد می کند. این گواهینامه ها به گونه ای طراحی شده اند که برای استفاده در موارد نقض حق چاپ و موارد خلافکاری معتبر باشند. این شرکت ادعا می کند که این سرویس ها می توانند 95٪ در هزینه های کاربران معمولاً مربوط به اخذ ثبت حق چاپ و تأیید مجوز ، صرفه جویی کنند.

علاوه بر این ، پلت فرم AntChain دارای شناسه دیجیتال و خدمات جستجو است که به سازندگان کمک می کند تا با نقض بیشتر حق کپی رایت ردیابی و شناسایی کنند. طبق AntChain ، هر روز حدود 10 میلیون اثر اصلی در حال بارگذاری و تأیید اعتبار در سیستم عامل جدید هستند.

فرهنگ موسیقی. پلت فرم AntChain’s قراردادهای هوشمندی را ایجاد می کند که به دلیل وجود نوازندگان و توزیع کنندگان حقوق شبکه ، درآمد را ضبط و به طور خودکار توزیع می کند.

از سال 2015 ، زمانی که کار با راه حل های بلاکچین آغاز به کار کرد ، Ant Group سیستم عامل های پیچیده و فزاینده خود را ایجاد کرده است که با AI  پشتیبانی از تحقیق و توسعه بلاکچین در خارج از کشور به این فناوری می پیوندند.

علی رغم تعهد جدی خود در زمینه بلاکچین ، این شرکت همچنین با کمی طنز و دلهره ، برند AntChain را تغییر نام داد.

CoinShares می گوید: PayPal ممکن است به زودی از رمز ارز خود رونمایی کند
اولین حمله باج افزار در انتخابات 2020 به زیرساخت های رای گیری در گرجستان ضربه زد
اخبار, اخباربلاکچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست