3 دلیل که چرا معامله گران انتظار دارند پس از افزایش قیمت بیت کوین به 24 هزار دلار ادامه یابد

در اینجا همان چیزی است که معامله گران انتظار دارند پس از افزایش بیت کوین به بالاتر از 23،600 دلار ، موجب فشار 138 میلیون دلاری در قراردادهای کوتاه مدت شود و قیمت BTC را به 24200 دلار برساند.

قیمت بیت کوین (BTC) در تاریخ 19 دسامبر از 24،000 دلار فراتر رفت و به یک بالاترین رکورد جدید در تاریخ رسید. در Coinbase ، قیمت BTC به 24200 دلار رسید و از آن زمان در محدوده 23،500 تا 23،800 $ ادغام شد.

سه عامل قیمت BTC را در مدت کوتاهی به سمت بالا سوق دادند و آن را به بالاترین رکورد رساند. این عوامل یک فشار کوتاه بزرگ ، سفارشات فروش انباشته با 23600 دلار و واکنش بازار به پیشنهاد قانون کیف پول خود نگهداری شده از خزانه داری ایالات متحده است.

یک فشار کوتاه عظیم بار دیگر با قیمت 23،600 دلار اتفاق می افتد

طبق اطلاعات سایت Bybt.com ، امروز قراردادهای کوتاه به ارزش 138 میلیون دلار منحل شد.

انحلال گسترده قراردادهای کوتاه دقیقاً زمانی رخ داد که بیت کوین از 23،600 دلار فراتر رفت. منطقه 23،600 دلاری به دلیل سفارشات انباشته فروش در صرافی های بزرگ ، سطح مقاومت کلیدی بود.

در Bitfinex ، سطح مقاومت 23،600 و 23،800 $ سفارشات فروش زیادی قبل از وقوع تجمع داشت. با شروع افزایش قیمت بیت کوین ، شورت و فروشندگان را در محدوده مقاومت 23،600 تا 23،800 $ قرار گرفته است.

به طور معمول ، یک فشار کوتاه زمانی اتفاق می افتد که فروشنده مجبور شود بازار خود را بخرد زیرا قیمت بیت کوین بالا می رود. این امر باعث می شود که تقاضای خریدار در مدت کوتاهی افزایش یابد ، که اغلب منجر به شکست روند صعودی می شود.

بازار تحت تأثیر قانون FinCEN ایالات متحده قرار ندارد

در 19 دسامبر ، وزیر خزانه داری ایالات متحده ، استیون منوچین ، یک پیشنهاد قانونی در مورد کیف پول های خود نگهداری شده را فاش کرد.

این قانون نیاز به مبادلات برای پیگیری برداشت و سپرده های بالاتر از 3000 دلار دارد که از کیف پول های غیر حضوری نشات گرفته است. اگر معاملات از 10،000 دلار بگذرد ، مبادلات باید مستقیماً به شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) گزارش دهند.

با این حال ، همانطور که تحلیلگران توضیح دادند ، این قانون به همان اندازه ای که در ابتدا مدیران صنعت تصور می کردند ، بد نیست. Cointelegraph گزارش داد که تا زمانی که پیشنهاد به قانون تبدیل نشود ، قیمت بیت کوین و بازار گسترده رمزنگاری احتمالاً اخبار را نادیده می گیرند.

جیک چروینسکی ، مشاور عمومی در کاماندون مالی ، گفت:

“بیایید یک دقیقه به سمت روشن داستان نگاه کنیم. این برای هر معامله با کیف پول غیر حضوری به KYC نیاز ندارد. این ممنوعیت حضانت شخصی نیست. این کار استفاده از یک شبکه بدون اجازه را منع نمی کند. واقعاً – واقعاً – می توانست بسیار بدتر باشد. “

هنوز هم ، علی رغم کاتالیزورهای مثبت ، در کوتاه مدت ، معامله گران معتقدند که بیت کوین می تواند عقب نشینی کند ، به دلیل گسترش بیش از حد تجمع در مناطق اشباء.

اسکات ملکر ، یک معامله گر ارز رمزنگاری ، شاخص قدرت نسبی (RSI) بیت کوین را در نمودار 4 ساعته مشخص کرد و نشان داد که احتمالاً واگرایی های ریزشی بیش از حد وجود دارد. او گفت:

“معاملات بیت کوین من بلند مدت است. ریزش بیش از حد احتمالاً تضمینی نیست. اما اگر فرصتی برای من فراهم شود دوست دارم یکمعامله بلند مدت را امتحان کنم به خصوص یک خرید مجدد از ساپورت پایین تر را تجربه کنم “

روند ادعاهای طلبکاران Cryptopia پس از هک سال 2019 آغاز شده است.
چه کسی بیشترین استفاده را برای رمز ارزها و بلاکچین در دنیای واقعی در سال 2020 داشته است؟
اخباربیت کوین, ارزدیجیتال, تحلیل هفتگی بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست