22.3 میلیون آدرس بیت کوین در ماه ژانویه فعال بودند

ژانویه با بیش از 22.3 میلیون آدرس منحصر به فرد که به طور فعال در طی 31 روز BTC ارسال یا دریافت می کنند ، یک ماه رکورددار قیمت و فعالیت شبکه Bitcoin بود.

این نقطه عطف توسط تجمع کننده داده های بازار رمزنگاری Glassnode مشاهده شد ، وی در توییت خود نوشت ژانویه بالاترین تعداد ماهانه آدرس فعال منحصر به فرد در تاریخ Bitcoin را دیده است:

در ژانویه ، بیش از 22.3 میلیون آدرس منحصر به فرد در شبکه ارسال یا دریافت BTC $ فعال بودند – بالاترین تعداد ماهانه در تاریخ بیت کوین تاکنون

جهش ژانویه در فعالیت ، رکورد قبلی بیش از 21 میلیون آدرس فعال را از دسامبر 2017 شکست. از سال 2017 ، تعداد آدرس های منحصر به فرد درگیر با بیت کوین کمتر از 10 میلیون در ماه کاهش یافته است.

علیرغم افزایش کیف پولهای فعال منحصر به فرد ، Glassnode همچنین اشاره کرد که تعداد “نهادهای فعال” در شبکه بیت کوین از زمان افزایش در اوج های جدید در اوایل ژانویه به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

Glassnode موجودیت را به عنوان “خوشه ای از آدرس ها که توسط همان موجودیت شبکه کنترل می شوند” تعریف می کند.

حجم معاملات بیت کوین ماه گذشته با افزایش بیش از 30،000 دلار بیت کوین به بالاترین سطح خود رسید تا در 8 ژانویه قبل از ارسال سه هفته ادغام محدود تهاجمی ، بالاترین قیمت خود را در نزدیکی 42،000 دلار ثبت کند.

در تاریخ 2 فوریه ، صرافی مستقر در ایالات متحده کراکن اعلام کرد که حجم معاملات بیشتری را در ماه ژانویه 2021 نسبت به کل سال 2019 پردازش کرده است ، ماه گذشته 56 میلیارد دلار دارایی روی پلتفرم انجام یافته.

در ماه جاری ، تعداد زیادی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده با قطع شدن کراکن و کوین بیس ، اقداماتی را برای جلوگیری از خرابی های آینده در صورت افزایش ترافیک و حجم اعلام کردند.

 

سیتی گروپ ، 113٪ افزایش یافته است
مبادلات رمز ارز: فاصله ای بین حاکمیت و عملکرد
اخبار جهان, اخباربلاکچین, اخباربیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست